Depilacja cukrowa – na czym polega?

Pasta cukrowa to mieszanka używana do depilacji od wieków na Bliskim Wschodzie. W Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Jest bezpieczna w użytkowaniu i tania do przygotowania.

Depilacja pastą cukrową – co i jak?

To zabieg znany od wieków i stosowany przez Arabki. To szybki i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Depilacja cukrowa jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Nie trzeba się przy tym obawiać o żadne efekty uboczne np. podrażnienia. W porównaniu z depilacją woskiem metoda ta jest skuteczniejsza i wydajniejsza, a także mniej bolesna. Dlatego też cieszy się coraz większą popularnością.

Zalety depilacji pastą cukrową

Pasta cukrowa to szybki i naturalny sposób depilowania skóry. Nie podrażnia skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. Przy czym stosowanie pasty cukrowej jest też mniej bolesne niż klasyczna depilacja woskiem. Metoda ta pozwala na skuteczne usuwanie nawet niewielkiego owłosienia. To duży komfort dla kobiet. Pasta cukrowa nie uczula i nie zatyka porów. Efekty jej działania są długotrwałe. Depilację cukrową przeprowadza się również na zimno, dlatego ta metoda depilacji jest polecana przede wszystkim paniom z pękającymi naczynkami oraz alergikom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *